ZENIT v programovaní 2014/2015, krajské kolo |
A |
Poradie | Meno | Škola | Ročník | Body |
1 | Madaj Pavel | Gymnázium V.B.Nedožerského Prievidza | 4 | 225 |
2 | Fusek Andrej | SPŠ Dubnica nad Váhom | 3 | 127 |
3 | Dobiaš Roman | Gymnázium Ľ.Štúra Trenčín | 4 | 108 |
4 | Ayazi Filip | Gymnázium Ľ.Štúra Trenčín | 4 | 89 |
5 | Hlaváč Adam | Gymnázium V.B.Nedožerského Prievidza | 3 | 84 |
B |
Poradie | Meno | Škola | Ročník | Body |
1 | Lukáš Baláž | Gymnázium Bánovce nad Bebravou | 2 | 135 |
2 | Michal Staník | ZŠ Kubranská, Trenčín | -1 | 107 |
3 | Jakub Pernica | Gymnázium Ľ. Štúra Trenčín | 2 | 66 |
4 | Štefánia Glevitzká | Gymnázium V.B.Nedožerského Prievidza | -2 | 46 |
Web |
Poradie | Meno | Škola | Ročník | Body |
1 | Peter Hrvola | Gymnázium V.B.Nedožerského | 4 | 301 |
Lukáš Hurtiš |
2 | Erik Volápka | SOŠ Stará Turá | 4 | 270 |
Jakub Rosypal |
3 | Juraj Vavrík | Gymnázium V.B.Nedožerského | 3 | 248 |
Lukáš Volf |
|
ZENIT v programovaní 2014/2015, celoslovenské finále |
A |
1. | Bui Truc Lam | Gymnázium Grösslingová, Bratislava | BA | 196 |
2. | Pavel Madaj | Gymnázium V.B.Nedožerského Prievidza | TN | 190 |
3. | Emanuel Tesař | Gymnázium Slančíkovej Lučenec | BB | 153 |
4. | Samuel Sládek | Gymnázium A. Bernoláka, Námestovo | ZA | 133 |
B |
1. | Jakub Lackovič | SPŠE Piešťany | TT | 107 |
2. | Alan Marko | Gymnázium Nové Zámky | NT | 106 |
3. | Peter Belcák | Gymnázium Svobodu Humenné | PO | 104 |
Web |
1 | programátor:Jerguš Lejko | SPŠE Prešov | PO | 879,6 |
grafik:Štefan Štefančík |
2 | programátor:Kristán Žuffa | Spojená škola Tvrdošín | ZA | 874,4 |
grafik:Martina Pitáková |
3 | programátor:Peter Hrvola | Gymnázium V.B.Nedožerského | PD | 704,4 |
grafik:Lukáš Hurtiš |
. |
ZENIT v programovaní 2013/2014, krajské kolo |
A |
Poradie | Meno | Škola | Ročník | Body |
1 | Michal Korbela | Gymnázium Bánovce nad Bebravou | 4 | 236 |
2 | Pokrývka Filip | Gymnázium Bánovce nad Bebravou | 4 | 189 |
3 | Pavel Madaj | Gymnázium V.B.Nedožerského Prievidza | 3 | 160 |
B |
Poradie | Meno | Škola | Ročník | Body |
| Michal Staník | ZŠ Kubranská, Trenčín (mimo súťaž) | -2 | 142 |
1 | Hlaváč Adam | Gymnázium V.B.Nedožerského Prievidza | 2 | 130 |
2 | Lukáš Baláž | Gymnázium Bánovce nad Bebravou | 1 | 70 |
ZENIT v programovaní 2013/2014, celoslovenské finále |
A
|
1.
| Michal Korbela | Gymnázium Bánovce nad Bebravou | TN | 240
|
2. | Bui Truc Lam | Gymnázium Grösslingová, Bratislava | BA | 223
|
B
|
1.
| Michal Porubský | Gymnázium sv. Cyrila a Metoda, Nitra | Nitra | 180
|
7. | Adam Hlaváč | Gymnázium V.B.Nedožerského Prievidza | TN | 54
|
ZENIT v programovaní 2012/2013, krajské kolo
|
A
|
Poradie | Meno | Škola | Ročník | Body
|
1 | Zbin Andrej | Gymnázium Púchov | 3 | 135
|
2 | Pokrývka Filip | Gymnázium J.Jesenského Bánovce nad Bebravou | 3 | 129
|
3 | Klimčík Martin | Gymnázium Ľ.Štúra Trenčín | 4 | 110
|
4 | Glončák Vladan | Gymnázium Ľ.Štúra Trenčín | 4 | 90
|
5 | Korbela Michal | Gymnázium J.Jesenského Bánovce nad Bebravou | 3 | 70
|
6 | Krivoklátsky Filip | SPŠ Dubnica nad Váhom | 3 | 65
|
7 | Pipíšková Barbora | Gymnázium V.B.Nedožerského Prievidza | 4 | 58
|
B
|
Poradie | Meno | Škola | Ročník | Body
|
1 | Madaj Pavel | Gymnázium V.B.Nedožerského Prievidza | 2 | 201
|
2 | Hlaváč Adam | Gymnázium V.B.Nedožerského Prievidza | 1 | 85
|
3 | Dobiaš Roman | Gymnázium Ľ. Štúra Trenčín | 2 | 70
|
4 | Mečiar Adam | Gymnázium V.B.Nedožerského Prievidza | 2 | 60
|
|
ZENIT v programovaní 2012/2013, celoslovenské finále
|
B
|
1.
| Pavel Madaj | Gymnázium V.B.Nedožerského, Matice slovenskej 16, Prievidza | TN | 218
|
2. | Emanuel Tesař | Gymnázium B. S. Timravy, Lučenec | BB | 162
|
3. | Alan Marko | Gymnázium M.R. Štefánika 16, Nové Zámky | NR | 138
|
4. | Bui Truc Lam | Gymnázium A. Markuša, Grösslingová 18, Bratislava | BA | 127
|
|
ZENIT v programovaní 2011/2012, krajské kolo
|
A
|
Poradie | Meno | Škola | Ročník | Body
|
1 | Farkaš Tomáš | Gymnázium V.B.Nedožerského Prievidza | 4 | 58,4
|
2 | Lukačka Miloš | Gymnázium Ľ. Štúra Trenčín | | 58,2
|
3 | Mosnáček Ondrej | Piaristické gymnázium J. Braneckého Trenčín | | 57,5
|
4 | Kučera Roman | Gymnázium V.B.Nedožerského Prievidza | 4 | 53,8
|
5 | Hagara Patrik | Gymnázium V.B. Nedožerského Prievidza | 4 | 48,5
|
B
|
Poradie | Meno | Škola | Ročník | Body
|
1 | Madaj Pavel | Gymnázium V.B. Nedožerského Prievidza | 1 | 60,9
|
2 | Ayazi Filip | Gymnázium Ľ. Štúra Trenčín | | 50,8
|
3 | Zbín Andrej | Gymnázium Púchov | | 49
|
4 | Mečiar Adam | Gymnázium V.B. Nedožerského Prievidza | 1 | 35
|
|
ZENIT v programovaní 2011/2012, celoslovenské finále
|
B
|
1. | Pavel Madaj | Gymnázium V. B. Nedožerského,Prievidza | TN | 84,9
|
2. | Juraj Pančík
| Gymnázium J .G. Tajovského | BB | 71,6
|
3. | Jaroslav Kravec | SPŠ elektrotechnická, Plzenská 1, 080 47 Prešov | NR | 60,9
|
4. | Mário Lipovský | Spojená škola - Gymnázium Jura Hronca Bratislava | BA | 53,3
|
|
ZENIT v programovaní 2010/2011, krajské kolo
|
A
|
Poradie | Meno | Škola | Body
|
1 | Tomáš Jančo | Gymnázium Ľ. Štúra Trenčín | 517
|
2 | Martin Beták | Gymnázium V.B. Nedožerského Prievidza | 514
|
3 | Ivan Ševčík | Gymnázium Ľ. Štúra Trenčín | 361
|
4 | Miloš Lukačka | Gymnázium Ľ. Štúra Trenčín | 299
|
5 | Martin Valášek | Gymnázium Ľ. Štúra Trenčín | 255
|
6 | Kučera Roman | Gymnázium V.B. Nedožerského Prievidza | 211
|
7 | Farkaš Tomáš | Gymnázium V.B.Nedožerského Prievidza | 194
|
B
|
Poradie | Meno | Škola | Body
|
1 | Glončák Vladan | Gymnázium Ľ.Štúra Trenčín | 222
|
2 | Michal Jenikovský | SPŠ Dubnica | 218
|
3 | Marek Kuriš | Gymnázium V.B.Nedožerského Prievidza | 93
|
4 | Peter Balčirák | Gymnázium V.B.Nedožerského Prievidza | 72
|
|
ZENIT v programovaní 2009/2010, krajské kolo
|
A
|
Poradie | Meno | Škola | Body
|
1 | Tomáš Jančo | Gymnázium Ľ.Š.Trenčín | 70,89%
|
2 | Andrej Krejčír | Gymnázium V.B.N.Prievidza | 69,06%
|
3 | Samuel Peťovský | Gymnázium Ľ.Š.Trenčín | 52,18%
|
4 | Martin Beták | Gymnázium V.B.N.Prievidza | 52,18%
|
5 | Erich Duda | Gymnázium V.B.N.Prievidza | 52,18%
|
B
|
Poradie | Meno | Škola | Body
|
1 | Ivan Ševčík | Gymnázium Ľ.Š.Trenčín | 52,18%
|
2 | Milan Mikuš | Gymnázium Ľ.Š.Trenčín | 52,18%
|
3 | Miloš Lukačka | Gymnázium Ľ.Š.Trenčín | 52,18%
|
4 | Patrik Hagara | Gymnázium V.B.N.Prievidza | 48,10%
|
|
ZENIT v programovaní 2008/2009, krajské kolo
|
A
|
Poradie | Meno | Škola | Body
|
1 | Iveta Klimčíková | Gymnázium Ľ.Š.Trenčín |
|
2 | Andrej Ševce | Gymnázium V.B.N.Prievidza |
|
3 | Erich Duda | Gymnázium V.B.N.Prievidza |
|
4 | Lukáš Valach | Gymnázium Ľ.Š.Trenčín |
|
B
|
Poradie | Meno | Škola | Body
|
1 | Tomáš Jančo | Gymnázium Ľ.Š.Trenčín |
|
2 | Michal Galanský | Gymnázium V.B.N.Prievidza |
|
3 | Ivan Ševčík | Gymnázium Ľ.Š.Trenčín |
|
4 | Tomáš Paulduro | Gymnázium V.B.N.Prievidza |
|