39. ročník OI, kategória B, Krajské kolo | 2023-2024 | |||||||||
Výsledková listina pre Trenčiansky kraj | ||||||||||
Por. | Meno | Ročník, škola | Kraj | p1 | p2 | p3 | p4 | sum | ||
1. | Veselý Rudolf | 2 | Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín | TN | 0 | 7 | 1 | 7 | 15 | |
2. | Kollár Maxim | -1 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 4 | 2 | 2 | 2 | 10 | |
3. | Grbálik Tomáš | 1 | Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín | TN | 0 | 0 | 3 | 3 | 6 | |
39. ročník OI, kategória A, Krajské kolo | 2021-2022 | |||||||||
Výsledková listina pre Trenčiansky kraj | ||||||||||
Por. | Meno | Ročník, škola | Kraj | p1 | p2 | p3 | p4 | sum | ||
1. | Lackovič Andrej | 4 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 5 | 10 | 4 | 9 | 28 | |
2. | Prítrský Jakub | 2 | Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín | TN | 9 | 8 | 3 | 2 | 22 | |
5. | Vida Timotej | 4 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 1 | 10 | 11 | |||
8. | Kiaba Jakub | 4 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 4 | 5 | 9 | |||
38. ročník OI, kategória B, Krajské kolo | 2022-2023 | |||||||||
Výsledková listina pre Trenčiansky kraj | ||||||||||
Por. | Meno | Ročník, škola | Kraj | p1 | p2 | p3 | p4 | sum | ||
1. | Pučko Matej | 2 | Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín | TN | 6 | 4 | 5 | 4 | 19 | |
2. | Šamaj Martin | 1 | Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín | TN | 5 | 5 | 5 | 15 | ||
3. | Skukálek Benjamín | 1 | Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín | TN | 5 | 2 | 2 | 4 | 13 | |
38. ročník OI, kategória A, Krajské kolo | 2022-2023 | |||||||||
Výsledková listina pre Trenčiansky kraj | ||||||||||
Por. | Meno | Ročník, škola | Kraj | p1 | p2 | p3 | p4 | sum | ||
1. | Lackovič Andrej | 3 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 8 | 4 | 8 | 20 | ||
2. | Petráš Juraj | 3 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 7 | 4 | 8 | 19 | ||
3. | Fialka Lukáš | 3 | Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín | TN | 3 | 1 | 5 | 9 | ||
2. | Prítrský Jakub | 0 | Gym. M. R. Štefánika Nové Mesto | TN | 3 | 5 | 8 | |||
3. | Pučko Matej | 1 | Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín | TN | 3 | 5 | 8 | |||
37. ročník OI, kategória A, Krajské kolo | 2021-2022 | |||||||||
Výsledková listina pre Trenčiansky kraj | ||||||||||
Por. | Meno | Ročník, škola | Kraj | p1 | p2 | p3 | p4 | sum | ||
1. | Plachý Ján | 4 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 10 | 9 | 10 | 7 | 36 | |
2. | Petráš Juraj | 3 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 1 | 8 | 5 | 10 | 25 | |
3. | Plšek Adam Benajmin | 3 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 2 | 6 | 7 | 7 | 22 | |
37. ročník OI, kategória B, Krajské kolo | 2021-2022 | |||||||||
Výsledková listina pre Trenčiansky kraj | ||||||||||
Por. | Meno | Ročník, škola | Kraj | p1 | p2 | p3 | p4 | sum | ||
1. | Lackovič Andrej | 2 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 2 | 5 | 6 | 5 | 18 | |
2. | Prítrský Jakub | 0 | Gym. M. R. Štefánika Nové Mesto | TN | 3 | 5 | 8 | |||
3. | Pučko Matej | 1 | Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín | TN | 3 | 5 | 8 | |||
37. ročník OI, kategória A, Krajské kolo | 2021-2022 | |||||||||
Výsledková listina pre Trenčiansky kraj | ||||||||||
Por. | Meno | Ročník, škola | Kraj | p1 | p2 | p3 | p4 | sum | ||
1. | Plachý Ján | 4 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 10 | 9 | 10 | 7 | 36 | |
2. | Petráš Juraj | 3 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 1 | 8 | 5 | 10 | 25 | |
3. | Plšek Adam Benajmin | 3 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 2 | 6 | 7 | 7 | 22 | |
36. ročník OI, kategória B, Krajské kolo | 2020-2021 | |||||||||
Výsledková listina pre Trenčiansky kraj | ||||||||||
Por. | Meno | Ročník, škola | Kraj | p1 | p2 | p3 | p4 | sum | ||
1. | Lackovič Andrej | 1 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 1 | 2 | 0 | 9 | 12 | |
2.-3. | Glevitzká Viera | 2 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 6 | 4 | 10 | |||
2.-3. | Petráš Juraj | 2 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 3 | 2 | 4 | 1 | 10 | |
36. ročník OI, kategória A, Krajské kolo | 2020-2021 | |||||||||
Výsledková listina pre Trenčiansky kraj | ||||||||||
Por. | Meno | Ročník, škola | Kraj | p1 | p2 | p3 | p4 | sum | ||
1. | Plachý Ján | 3 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 3 | 9 | 3 | 3 | 18 | |
2. | Opat Martin | 4 | Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín | TN | 3 | 6 | 6 | 15 | ||
3. | Krulich Michal | 3 | Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín | TN | 3 | 9 | 1 | 13 | ||
35. ročník OI, kategória B, Krajské kolo | 2019-2020 | |||||||||
Výsledková listina pre Trenčiansky kraj | ||||||||||
Por. | Meno | Ročník, škola | Kraj | p1 | p2 | p3 | p4 | sum | ||
1. | Petráš Juraj | 1 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 10 | 9 | 8 | 4 | 31 | |
2. | Fábrik Patrik | 2 | Piar. gymnázium PD | TN | 10 | 7 | 8 | 5 | 30 | |
3. | Krulich Michal | 2 | Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín | TN | 10 | 10 | 5 | 25 | ||
35. ročník OI, kategória A, Krajské kolo | 2019-2020 | |||||||||
Výsledková listina pre Trenčiansky kraj | ||||||||||
Por. | Meno | Ročník, škola | Kraj | p1 | p2 | p3 | p4 | sum | ||
1. | Pojezdal Denis | 4 | Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín | TN | 4 | 0 | 9 | 15 | ||
2. | Opat Martin | 4 | Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín | TN | 6 | 3 | 5 | 14 | ||
6. | Michalovič Marek | 3 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 5 | 2 | 7 | |||
34. ročník OI, kategória B, Krajské kolo | 2018-2019 | |||||||||
Výsledková listina pre Trenčiansky kraj | ||||||||||
Por. | Meno | Ročník, škola | Kraj | p1 | p2 | p3 | p4 | sum | ||
1. | Michalovič Marek | 2 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 3 | 4 | 0 | 8 | 15 | postup |
2. | Tóth Jozef | 2 | Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín | TN | 3 | 3 | 7 | 13 | ||
3. | Bublavý Ondrej | 2 | Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín | TN | 2 | 4 | 3 | 9 | ||
34. ročník OI, kategória A, Krajské kolo | 2018-2019 | |||||||||
Výsledková listina pre Trenčiansky kraj | ||||||||||
Por. | Meno | Ročník, škola | Kraj | p1 | p2 | p3 | p4 | sum | ||
1. | Staník Michal | 4 | Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín | TN | 10 | 10 | 10 | 10 | 40 | |
2. | Glevitzká Štefánia | 4 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 4 | 10 | 14 | |||
3. | Janík Jakub | 2 | Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín | TN | 4 | 4 | 2 | 3 | 13 | |
33. ročník OI, kategória A, Krajské kolo | 2017-2018 | |||||||||
Výsledková listina pre Trenčiansky kraj | ||||||||||
Por. | Meno | Ročník, škola | Kraj | p1 | p2 | p3 | p4 | sum | ||
1. | Staník Michal | 3 | Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín | TN | 10 | 7 | 10 | 10 | 37 | postup |
2. | Baláž Lukáš | 3 | Gym. Bánovce nad Bebravou | TN | 10 | 1 | 8 | 10 | 29 | postup |
3. | Glevitzká Štefánia | 3 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 1 | 8 | 0 | 19 | 4 | postup |
4. | Králik Timotej | 4 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 2 | 4 | 7 | 3 | 16 | úspešný riešiteľ |
7. | Drgoňa Gabriel | 4 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 1 | - | 0 | 1 | 2 | |
33. ročník OI, kategória B, Krajské kolo | 2017-2018 | |||||||||
Výsledková listina pre Trenčiansky kraj | ||||||||||
Por. | Meno | Ročník, škola | Kraj | p1 | p2 | p3 | p4 | sum | ||
1. | Pojezdal Denis | 2 | Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín | TN | 10 | 4 | 5 | 2 | 21 | úspešný riešiteľ |
2. | Danihel Marek | 2 | Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín | TN | 7 | 3 | 3 | 3 | 16 | úspešný riešiteľ |
3. | Plšek Adam Benajmin | 2 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 3 | 5 | 3 | 4 | 15 | úspešný riešiteľ |
7. | Košovský Martin | 1 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 0 | 2 | - | 0 | 2 | |
32. ročník OI, kategória A, Krajské kolo | 2016-2017 | |||||||||
Výsledková listina pre Trenčiansky kraj | ||||||||||
Por. | Meno | Ročník, škola | Kraj | p1 | p2 | p3 | p4 | sum | ||
1. | Baláž Lukáš | 2 | Gym. Bánovce nad Bebravou | TN | 0 | 6 | 5 | 6 | 17 | postup |
2. | Králik Timotej | 3 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 0 | 5 | 6 | 2 | 13 | postup |
3. | Lednický Andrej | 4 | Obch. akad. Považská Bystrica | TN | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | |
32. ročník OI, kategória B, Krajské kolo | 2017-2018 | |||||||||
Výsledková listina pre Trenčiansky kraj | ||||||||||
Por. | Meno | Ročník, škola | Kraj | p1 | p2 | p3 | p4 | sum | ||
1. | Baláž Lukáš | 2 | Gym. Bánovce nad Bebravou | TN | 7 | 6 | 7 | 7 | 27 | úspešný riešiteľ |
1. | Glevitzká Štefánia | 2 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 8 | 9 | 2 | 8 | 27 | úspešný riešiteľ |
1. | Staník Michal | 2 | Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín | TN | 5 | 9 | 3 | 10 | 27 | úspešný riešiteľ |
6. | Hartmannová Ema | 2 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 4 | 0 | 2 | 3 | 9 | |
31. ročník OI, kategória A, Krajské kolo | 2015-2016 | |||||||||
Výsledková listina pre Trenčiansky kraj | ||||||||||
Por. | Meno | Ročník, škola | Kraj | p1 | p2 | p3 | p4 | sum | ||
1. | Imrich Nagy | 4 | Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín | TN | 9 | 1 | 3 | 3 | 16 | postup |
2. | Adam Hlaváč | 4 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 6 | 0 | 0 | 6 | 22 | úspešný riešiteľ |
3. | Marek Kňazovický | 4 | Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín | TN | 3 | 2 | 4 | 1 | 10 | úspešný riešiteľ |
31. ročník OI, kategória B, Krajské kolo | 2015-2016 | |||||||||
Výsledková listina pre Trenčiansky kraj | ||||||||||
Por. | Meno | Ročník, škola | Kraj | p1 | p2 | p3 | p4 | sum | ||
1. | Staník Michal | 1 | Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín | TN | 10 | 8 | 7 | 2 | 27 | úspešný riešiteľ |
2. | Baláž Lukáš | 1 | Gym. Bánovce nad Bebravou | TN | 2 | 4 | 7 | 6 | 19 | úspešný riešiteľ |
3. | Glevitzká Štefánia | 1 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 7 | 4 | 7 | -- | 18 | úspešný riešiteľ |
6. | Králik Timotej | 2 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 3 | -- | 8 | 0 | 11 | úspešný riešiteľ |
7. | Drgoňa Gabriel | 2 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 1 | -- | 9 | 0 | 10 | úspešný riešiteľ |
30. ročník OI, Výberové sústredenie | 2014-2015 | ||||||||||
Náš študent si na výberku vybojoval postup na Medzinárodnú olympiádu v informatike
konanú tento rok v Kazachstane.
Veľká gratulácia. (tabuľku z výberka zatiaľ nemáme) | |||||||||||
Výsledková listina | |||||||||||
Meno | štart | suma | št | pi | so | ne | po | ut | st | št |
30. ročník OI, kategória A, Slovenské kolo | 2014-2015 | |||||||||
Výsledková listina | ||||||||||
Por. | Meno | Ročník, škola | Kraj | p1 | p2 | p3 | p4 | sum | ||
1. | Eduard Batmendijn | 4 | Cirk. gym. sv. Mikuláša St. Ľubovňa | PO | 56 | postup | ||||
2. | Bui Truc Lam | 4 | Gym. Grösslingová BA | BA | 50 | postup | ||||
3. | Pavel Madaj | 4 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 39 | postup | ||||
30. ročník OI, kategória A, Krajské kolo | 2014-2015 | |||||||||
Výsledková listina pre Trenčiansky kraj | ||||||||||
Por. | Meno | Ročník, škola | Kraj | p1 | p2 | p3 | p4 | sum | ||
1. | Pavel Madaj | 4 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 10 | 9 | 4 | 7 | 30 | postup |
2. | Adam Mečiar | 4 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 0 | 6 | 10 | 6 | 22 | postup |
3. | Filip Ayazi | 4 | Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín | TN | - | 9 | - | 6 | 15 | postup |
3. | Dobiáš Roman | 4 | Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín | TN | 7 | 6 | 2 | - | 15 | postup |
5. | Hlaváč Adam | 3 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 2 | 9 | 0 | 0 | 11 | úspešný riešiteľ |
7. | Veselý Martin | 4 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 0 | 3 | 0 | 5 | 8 | --------- |
30. ročník OI, kategória B, Krajské kolo | 2014-2015 | |||||||||
Výsledková listina pre Trenčiansky kraj | ||||||||||
Por. | Meno | Ročník, škola | Kraj | p1 | p2 | p3 | p4 | sum | ||
1. | Staník Michal | 0 | ZŠ Kubranská Trenčín | TN | 10 | 4 | 0 | 10 | 24 | úspešný riešiteľ |
2. | Arbet Jakub | 0 | ZŠ Kubranská Trenčín | TN | 4 | 10 | -- | 6 | 20 | úspešný riešiteľ |
3. | Rajníková Mária | 2 | Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín | TN | 7 | 4 | - | 10 | 18 | úspešný riešiteľ |
5. | Králik Timotej | 1 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 6 | 0 | - | 6 | 12 | úspešný riešiteľ |
10. | Drgoňa Gabriel | 1 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 0 | 2 | - | 4 | 6 | |
Stredoeurópska olympiáda v informatike2013-2014 | | |||||||
V roku 2014 sa Stredoeurópska olympiáda v informatike (CEOI) konala v nemeckom meste Jena
v dňoch 18. až 24. júna. Okrem členských krajín CEOI (Česka, Slovenska, Poľska, Maďarska, Nemecka, Rumunska a Chorvátska) sa súťaže zúčastnil aj pozvaný tím zo Švajčiarska a tím reprezentujúci „domácu" nemeckú spolkovú republiku Durínsko (Thüringen). Slovensko na CEOI 2014 reprezentovali štyria stredoškoláci: Michal Bui Truc Lam (Gym. Grösslingová Bratislava), Lukáš Ivan (Gym. Jura Hronca Bratislava), Michal Korbela (Gym. Bánovce nad Bebravou) a Pavel Madaj (Gym.Nedožerského Prievidza). Všetci štyria naši súťažiaci sa domov vrátili s medailami. Ich podrobné výsledky uvádzame v tabuľke. | ||||||||
poradie a meno | 1. deň | 2. deň | Body | Medaila | ||||
9. Lukáš Ivan | 100 | 100 | 27 | 100 | 0 | 0 | 327 | striebro |
17. Pavol Madaj | 20 | 100 | 37 | 0 | 100 | 0 | 257 | bronz |
19. Michal Korbela | 100 | 0 | 0 | 100 | 35 | 0 | 235 | bronz |
21. Michal Bui Truc Lam | 100 | 0 | 100 | 30 | 0 | 0 | 230 | bronz |
1. vyšehradské prípravné sústredenie | 2013-2014 | |||||||
meno | kraj. | d.1 | d.2 | d.3 | d.4 | d.5 | d.6 | Suma |
1. Eduard Batmendijn | SVK | 280 | 259.50 | 340 | 300.0 | 300.0 | 230 | 1709.50 |
2. Jaroslaw Kwiecien | POL | 260 | 196.37 | 300 | 200.0 | 200.0 | 300 | 1456.37 |
3. Stanislaw Barzowski | POL | 200 | 184.21 | 240 | 300.0 | 180.0 | 233 | 1337.21 |
4. Michal Glapa | POL | 200 | 194.98 | 200 | 200.0 | 200.0 | 290 | 1284.98 |
5. Maciej Holubowicz | POL | 280 | 164.52 | 200 | 140.0 | 167.5 | 200 | 1152.02 |
6. Jan-Sebastian Fabík | CZE | 200 | 164.14 | 150 | 156.5 | 180.0 | 163 | 1013.64 |
7. Martin Raszyk | CZE | 240 | 120.00 | 43 | 173.0 | 237.5 | 163 | 976.50 |
8. Jan Tabaszewski | POL | 0 | 153.59 | 173 | 200.0 | 212.5 | 230 | 969.09 |
9. Albert Citko | POL | 40 | 151.70 | 200 | 200.0 | 237.5 | 110 | 939.20 |
10. Michal Korbela | SVK | 140 | 148.26 | 100 | 240.0 | 142.5 | 163 | 933.76 |
11. Weisz Ambrus | HUN | 160 | 152.59 | 83 | 249.5 | 142.5 | 130 | 917.59 |
12. Erdos Márton | HUN | 60 | 129.54 | 133 | 200.0 | 82.5 | 110 | 715.04 |
13. Somogyvári Kristóf | HUN | 140 | 146.90 | 175 | 40.0 | 82.5 | 100 | 684.40 |
14. Pavel Madaj | SVK | 140 | 134.46 | 140 | 20.0 | 87.5 | 63 | 584.96 |
............................................................. |
29. ročník OI, Výberové sústredenie | 2013-2014 | ||||||||||
Náš študent si na výberku vybojoval postup na Stredoeurópsku olympiádu v informatike | |||||||||||
Výsledková listina | |||||||||||
Meno | štart | suma | št | pi | so | ne | po | ut | st | št | |
1. Eduard Batmendijn | 1026.0 | 99.0 | 61.0 | 140.0 | 150.0 | 58.0 | 151.0 | 147.0 | 150.0 | 70.0 | |
2. Bui Truc Lam | 540.7 | 72.2 | 50.0 | 66.0 | 80.5 | 44.5 | 82.5 | 5.5 | 70.5 | 69.0 | |
3. Mário Lipovský | 491.5 | 68.0 | 34.0 | 76.0 | 66.5 | 35.5 | 56.5 | 77.0 | 52.0 | 26.0 | |
4. Michal Korbela | 490.5 | 63.0 | 46.0 | 80.0 | 66.0 | 43.5 | 75.0 | 46.0 | 60.0 | 11.0 | |
5. Lukáš Ivan | 439.7 | 46.2 | 30.0 | 61.0 | 73.0 | 36.5 | 44.0 | 71.0 | 68.0 | 10.0 | |
6. Pavel Madaj | 423.5 | 43.0 | 18.0 | 91.5 | 46.5 | 32.0 | 58.5 | 42.5 | 61.5 | 30.0 | |
7. Peter Ralbovský | 420.6 | 63.6 | 36.0 | 57.5 | 57.0 | 50.0 | 70.5 | 8.0 | 60.5 | 17.5 |
29. ročník OI, kategória A, Slovenské kolo | 2013-2014 | ||||||||
Výsledková listina | |||||||||
Por. | Meno | Ročník, škola | Kraj | p1 | p2 | p3 | p4 | sum | |
1. | Eduard Batmendijn | 3 | Cirk. gym. sv. Mikuláša St. Ľubovňa | TN | 58 | ||||
2. | Mário Lipovský | 4 | Gym. Jura Hronca BA | BA | 45 | ||||
3. | Pavel Madaj | 3 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 39 | ||||
29. ročník OI, kategória B, Krajské kolo | 2013-2014 | ||||||||
Výsledková listina pre Trenčiansky kraj | |||||||||
Por. | Meno | Ročník, škola | Kraj | p1 | p2 | p3 | p4 | sum | |
1. | Adam Hlaváč | 2 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 3 | 9 | 5 | 7 | 24 |
2. | Lukáš Baláž | -1 | Gym. Bánovce nad Bebravou | TN | 5 | 5 | 6 | 7 | 23 |
3. | Staník Michal | -1 | ZŠ Kubranská Trenčín | TN | 4 | 5 | 0 | 7 | 16 |
29. ročník OI, kategória A, Krajské kolo | 2013-2014 | ||||||||
Výsledková listina pre Trenčiansky kraj | |||||||||
Por. | Meno | Ročník, škola | Kraj | p1 | p2 | p3 | p4 | sum | |
1. | Filip Pokrývka | 4 | Gym. Bánovce nad Bebravou | TN | 6 | 8 | 4 | 7 | 25 |
2. | Michal Korbela | 4 | Gym. Bánovce nad Bebravou | TN | 6 | 10 | 0 | 6 | 22 |
3. | Pavel Madaj | 3 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 6 | 10 | 2 | 3 | 21 |
4. | Adam Mečiar | 3 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 5 | 8 | 0 | 13 | |
28. ročník OI, kategória A, Slovenské kolo | 2012-2013 | ||||||||
Výsledková listina | |||||||||
Por. | Meno | Ročník, škola | Kraj | p1 | p2 | p3 | p4 | sum | |
1. | Eduard Batmendijn | 2 | Cirk. gym. sv. Mikuláša St. Ľubovňa | TN | 56 | ||||
2. | Jakub Šafin | 4 | Gym. P. Horova Michalovce | KE | 46 | ||||
9. | Pavel Madaj | 2 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 25 | ||||
28. ročník OI, kategória B, Krajské kolo | 2012-2013 | ||||||||
Výsledková listina pre Trenčiansky kraj | |||||||||
Por. | Meno | Ročník, škola | Kraj | p1 | p2 | p3 | p4 | sum | |
1. | Adam Mečiar | 2 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 5 | 8 | 9 | 6 | 28 |
2. | Adam Hlaváč | 1 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 2 | 4 | 2 | 6 | 14 |
3. | Filip Ayazi | 2 | Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín | TN | 3 | 4 | 6 | 13 | |
4. | Michal Staník | -2 | ZŠ Kubranská Trenčín | TN | 3 | 0 | 8 | 11 | |
5. | Jakub Arbet | -2 | ZŠ Kubranská Trenčín | TN | 2 | 3 | 2 | 7 | |
6. | Roman Dobiáš | 2 | Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín | TN | 3 | 0 | 3 | 0 | 6 |
28. ročník OI, kategória A, Krajské kolo | 2012-2013 | ||||||||
Výsledková listina pre Trenčiansky kraj | |||||||||
Por. | Meno | Ročník, škola | Kraj | p1 | p2 | p3 | p4 | sum | |
1. | Pavel Madaj | 2 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 3 | 9 | 7 | 3 | 22 |
2. | Filip Pokrývka | 3 | Gym. Bánovce nad Bebravou | TN | 9 | 9 | 1 | 19 | |
3. | Michal Korbela | 3 | Gym. Bánovce nad Bebravou | TN | 8 | 9 | 1 | 0 | 18 |
4. | Barbora Pipíšková | 4 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 |
27. ročník OI, kategória A, Krajské kolo | 2011-2012 | ||||||||
Výsledková listina pre Trenčiansky kraj | |||||||||
Por. | Meno | Ročník, škola | Kraj | p1 | p2 | p3 | p4 | sum | |
1. | Tomáš Farkaš | 4 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 7 | 2 | 4 | 10 | 23 |
2. | Milan Mikuš | 4 | Gym. Ul. 1. mája Trenčín | TN | 7 | 1 | 4 | 10 | 22 |
3. | Patrik Hagara | 4 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 0 | 5 | 1 | 6 | |
27. ročník OI, kategória B, Krajské kolo | 2011-2012 | ||||||||
Výsledková listina pre Trenčiansky kraj | |||||||||
Por. | Meno | Ročník, škola | Kraj | p1 | p2 | p3 | p4 | sum | |
1. | Filip Pokrývka | 2 | Gym. Bánovce nad Bebravou | TN | 2 | 4 | 6 | 10 | 22 |
Pavel Madaj | 1 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 8 | 5 | 9 | 22 | ||
3. | Michal Korbela | 2 | Gym. Bánovce nad Bebravou | TN | 9 | 0 | 5 | 6 | 20 |
4. | Július Flimmel | 2 | Gym. Púchov | TN | 4 | 1 | 6 | 6 | 17 |
5. | Filip Ayazi | 1 | Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín | TN | 3 | 6 | 7 | 16 | |
6. | Andrej Zbín | 2 | Gym. Púchov | TN | 4 | 4 | 0 | 7 | 15 |
7. | Jakub Arbet | -3 | ZŠ Kubranská Trenčín | TN | 4 | 2 | 5 | 11 | |
8. | Dušan Javorek | 2 | Gym. Púchov | TN | 4 | 2 | 0 | 4 | 10 |
9. | Andrej Tkadlec | 0 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 0 | 2 | 5 | 7 | |
26. ročník OI, kategória A, Krajské kolo | 2010-2011 | ||||||||
Výsledková listina pre Trenčiansky kraj | |||||||||
Por. | Meno | Ročník, škola | |||||||
1. | Martin Beták | 4 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 6 | 7 | 1 | 1 | 15 |
2. | Jozef Marko | 4 | SPŠ Myjava | TN | 4 | 3 | 3 | 1 | 11 |
3. | Tomáš Jančo | 4 | Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín | TN | 0 | 8 | 1 | 1 | 10 |
4. | Milan Mikuš | 3 | Gym. Ul. 1. mája Trenčín | TN | 2 | 2 | 1 | 1 | 6 |
5. | Roman Kucera | 3 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 0 | 1 | 3 | 4 | |
6. | Adrián Martinec | 4 | Piaristické gym. Prievidza | TN | 0 | 2 | 0 | 2 | |
26. ročník OI, kategória B, Krajské kolo | 2010-2011 | ||||||||
Výsledková listina pre Trenčiansky kraj | |||||||||
Por. | Meno | Ročník, škola | Kraj | p1 | p2 | p3 | p4 | sum | |
1. | Vladan Glončák | 2 | Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín | TN | 6 | 9 | 5 | 20 | |
2. | Peter Balčirák | 2 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 3 | 4 | 7 | ||
25. ročník OI, kategória A, Krajské kolo | 2009-2010 | ||||||||
Výsledková listina pre Trenčiansky kraj | |||||||||
Por. | Meno | Ročník, škola | Kraj | p1 | p2 | p3 | p4 | sum | |
1. | Tobiáš Hudec | 4 | Gym. Partizánske | TN | 8 | 9 | 10 | 10 | 37,00 |
2. | Andrej Krejčír | 4 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 6 | 10 | 9,50 | 25,50 | |
3. | Tomáš Jančo | 3 | Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín | TN | 6 | 2 | 8,50 | 16,50 | |
4. | Tomáš Gardoň | 4 | Gymnázium iné | TN | 4 | 2 | 7,50 | 13,50 | |
5. | Erich Duda | 4 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 4 | 4 | 3,00 | 11,00 | |
6. | Martin Beták | 3 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 0 | 1 | 0 | 6,50 | 7,50 |
7. | Ján Révay | 4 | Piaristické gym. Prievidza | TN | 2 | 2,00 | 4,00 | ||
25. ročník OI, kategória B, Krajské kolo | 2009-2010 | ||||||||
Výsledková listina pre Trenčiansky kraj | |||||||||
Por. | Meno | Ročník, škola | Kraj | p1 | p2 | p3 | p4 | sum | |
1. | Roman Kucera | 2 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 3 | 5 | 9 | 17 | |
2. | Milan Mikuš | 2 | Gym. Ul. 1. mája Trenčín | TN | 4 | 8 | 4 | 16 | |
3. | Ivan Ševčík | 2 | Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín | TN | 3 | 4 | 1 | 8 | |
24. ročník OI, kategória A, Krajské kolo | 2008-2009 | ||||||||
Výsledková listina pre Trenčiansky kraj | |||||||||
Por. | Meno | Ročník, škola | Kraj | p1 | p2 | p3 | p4 | sum | |
1. | Tobiáš Hudec | 3 | Gym. Partizánske | TN | 5 | 8 | 9 | 8 | 30 |
2. | Andrej Krejčír | 3 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 4 | 5 | 5 | 14 | 26 |
24. ročník OI, kategória B, Krajské kolo | 2008-2009 | ||||||||
Výsledková listina pre Trenčiansky kraj | |||||||||
Por. | Meno | Ročník, škola | Kraj | p1 | p2 | p3 | p4 | sum | |
1. | Milan Mikuš | 1 | Gym. Ul. 1. mája Trenčín | TN | 9 | 1 | 10 | ||
2. | Martin Beták | 2 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 2 | 6 | 1 | 9 | |
23. ročník OI, kategória A, Krajské kolo | 2007-2008 | ||||||||
Výsledková listina pre Trenčiansky kraj | |||||||||
Por. | Meno | Ročník, škola | Kraj | p1 | p2 | p3 | p4 | sum | |
1 | Dušan Klinec | 4 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 7 | 8 | 2 | 4 | 21 |
2 | Tobiáš Hudec | 2 | Gym. Partizánske | TN | 8 | 1 | 5 | 6 | 20 |
3 | Peter Ondrúška | 4 | SPŠ Dubnica nad Váhom | TN | 1 | 10 | 6 | 17 | |
4 | Juraj Adásek | 4 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 8 | 2 | 10 | ||
5 | Tomáš Fábry | 4 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 6 | 0 | 2 | 2 | 10 |
6 | Juraj Obertáš | 3 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 1 | 3 | 4 | ||
7 | Martin Briatka | 3 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 0 | ||||
23. ročník OI, kategória B, Krajské kolo | 2007-2008 | ||||||||
Výsledková listina pre Trenčiansky kraj | |||||||||
Por. | Meno | Ročník, škola | Kraj | p1 | p2 | p3 | p4 | sum | |
1 | Krejčír Andrej | 2 | Gym. Nedožerského Prievidza | TN | 6 | 0 | 4 | 5 | 15 |